Od 1 stycznia 2022 Krajowy System e-Faktur został wprowadzony jako dobrowolne rozwiązanie, z czasem jednak ma być obowiązkowy.
Od 1 stycznia 2022 Krajowy System e-Faktur został wprowadzony jako dobrowolne rozwiązanie, z czasem jednak ma być obowiązkowy.