Wniosek o świadczenie postojowe można złożyć do trzech miesięcy od zniesienia stanu epidemii w Polsce. Termin upływa 16 sierpnia 2022.
Wniosek o świadczenie postojowe można złożyć do trzech miesięcy od zniesienia stanu epidemii w Polsce. Termin upływa 16 sierpnia 2022.